מכתש רמון, אתר מצוין לסנפלינג, צמוד למצפה רמון

Posted on Posted in כללי

סנפלינג למרגלות מכתש רמון, מצפה רמון

סנפלינג במצפה רמון הוא שדרוג מעולה ליום כיף וגיבוש לעובדים או כטיול בפני עצמו. מכתש רמון הוא המכתש הגדול בעולם ונופיו עוצרי הנשימה הופכים כל פעילות הנעשית למרגלותיו לפעילות בלתי נשכחת.

חברות היי-טק, וועדי עובדים, חברי מחלקות וצוותי עבודה רבים אוהבים לשבור את שגרת היום-יום בפעילות חוץ משרדית. אנחנו בלוטרה מאמינים כי אם יוצאים מהמשרד אין כמו לצאת אל פעילות בחיק הטבע. ואכן, חברות היי- טק רבות בוחרות לצאת אל יום גיבוש וכיף הכולל בתוכו פעילות חוץ. מכתש רמון, מקום עם נוף שונה ומגוון, מזג אוויר נעים ושמשי, גם בחורף, ומגוון פעילויות רבות בקרבתו הופכות אותו לאתר מצוין בו ניתן לקיים ימי כיף וגיבוש. אחת הפעילויות המומלצות לקיים בסביבת המכתש היא פעילות סנפלינג.  

אנחנו, בלוטרה, שומעים המון על החשש שיש בקרב חלק מחברי המשרד לשלב בפעילות גיבוש או יום כיף לעובדים סנפלינג כאטרקציה. החשש מהגובה, החבלים והפעילות הלא שגרתית לעיתים גורמת לחלק מהעובדים לחשוש. אולם, כשמגיעים לשטח מגלים מציאות שונה לגמרי. ללוטרה צוות מדריכים מקצועי, מיומן ואמין המדריך באופן אישי את כלל המשתתפים. ניסיון העבר גם הוכיח לנו פעמים רבות כי החשש הראשוני מתחלף בהתרגשות גדולה וחווית הגלישה הופכת לזיכרון מתוק.

בלוטרה מקיימים פעילויות רבות למרגלות המכתש ובנוסף לסנפלינג ניתן לשלב פעילויות רבות באזור.

פעילויות נוספות שניתן לקיים בסביבת מכתש רמון:

מרכז מבקרים מצפה רמון – מרכז מבקרים של רשות הטבע והגנים ובו 3 פעילויות שונות: סרט והסבר על אילן רמון ז”ל, הפעילות והמחקר שלו בחלל והסיפור המצער בעת הנחיתה. הסבר מרתק על היווצרות מכתשים וסרטון על בעלי החיים בסביבת המכתש.

קיר האמוניטים – קיר במכתש ובו מאובנים של בעלי חיים ימיים, אמוניטים. קיר זה הוא זכר לשכבה גאולוגית המעורבת בהיווצרות מכתשים.

מסלולי הליכה – נחל ארדון או נחל רמון: נחלים המנקזים את מכתש רמון ובהם מסלולי הליכה המתאימים לכל הגילאים.

חאן סהרונים – תחנה על דרך הבשמים הנבטית ובה שרידים לאכסניית דרכים נבטית.

עין סהרונים – מעין הנובע באפיקו של נחל רמון לקראת היציאה של הנחל מהמכתש. במקום צמחייה רבה.

טיולים ופעילויות לאורך המכתש הם חוויה בלתי נשכחת ומאוד חווייתית. ניתן להגיע למכתש לפעילות חד יומית או להישאר ללון באזור ולקיים יומיים של פעילות באזור.

לתכנון יום כיף ופעילות סנפלינג כגיבוש לצוות עובדים מוזמנים ליצור קשר!