פארק חבלים

פארק חבלים הוא פתרון מצוין לפעילות אתגרית ומגניבה לכל אירוע לכל גיל ובכל מקום!!
אנחנו בלוטרה מקימים ומתפעלים פארקי חבלים לכל אירוע ובמגוון רחב של מתקנים

מתקנים אופציונלים:IMG-20150407-WA0008

  1. קיר טיפוס: קיר טיפוס נייד בגבהים 3-10 מטר עם אפשרות למסלולים ברמות שונות, מילדים קטנים ועד מטפסים מנוסים. הטיפוס מתבצע בהבטחת "טופ רופ" שהיא אבטחה של המטפס ע"י מדריך מקצועי בעזרת חבל שעגון לנקודה מעל פלטות הקיר. האחיזות בקיר הן אחיזות מקצועיות שמקובעות על פלטות עץ וניתנות להחלפה וע"י כך שינוי המסלול ורמתו. הקיר טיפוס הוא מתקן מדהים לכל הפעלה ומשתלב יפה גם עם תחנות חבלים נוספות או כפעילות בפני עצמה.לפרטים נוספים והזמנה צרו איתנו קשר עוד היום
  2. גשר חבלים עם אומגה רכה: גשר חבלים הוא תחנה חובה לכל פארק חבלים, הגשר ניתן לבניה בגבהים שונים בהתאם לקהל היעד, מגשר בגובה נמוך מאוד המתאים לילדים ממש קטנים הדורשים השגחה צמודה ועד גשר המגיע לכל גובה אליו מגיעים העצים ביער. הגשר בנוי מרצועת דריכה עליה הולכים ומחבל ידיים בו מחזיקים ואליו מחוברת האבטחה. השימוש במתקן בטיחותי מאוד ולאורך כל הדרך יש אבטחה כפולה למשתמש. הגשר מסתיים או באומגת קפיצה, קפיצה מהנקודה הכי גבוהה 20150405_141237אליה הגיע הגשר וגלישה למטה באומגה, או לילדים קטנים באומגה רגילה 20150405_141259ללא קפיצה. גשר החבלים על כלצורותיו הוא המתקן הבסיסי לכל הפעלה ומשתלב יפה גם עם תחנות חבלים נוספות או כפעילות בפני עצמה.          
    לפרטים נוספים והזמנה צרו קשר
  3. נדנדת M (סווינג): הנדנדה מאגדת בתוכה כמה סוגי תחנות ומאפשרת בעזרת הרמה של שני חבלים מהצדדים בצורת M לבצע תחרויות קבוצתיות כאשר המשימה מבוצעת באויר, או להפוך את המתקן לנדנדת M (סווינג).

פרט לאלו יש עוד מגוון רחב של תחנות המתאימות למבוגרים וילדים כאחד:)