טיול לירדן

ההרשמה לטיולי אוגוסט לירדן נפתחה!    מוזמנים להירשם לארבעה ימים מופלאים במקומות שחייבים להיות בהם בדרום ירדן.

הטיול מתוכנן בין התאריכים- 13-16.8

מחירים אטרקטיביים, אווירה נעימה, מדריכים טובים ברוח צעירה והכי חשוב- יופי של טבע:) ומה בתכנית:        יום א'- מעבר גבול, הצטיידות בעקבה, טיול רגלי בואדי ראם עם מנהלה שתגיע בערב (עין א-שלאלה, עין לורנס, דיונות חול, קניון חזאלי), לינה מדוגמת באמצע המדבר.   יום ב'- טיפוס לקשת בורדה, טיול ג'יפים, נסיעה לאבן חמאד ולינה בחאן.   יום ג'- חמאם אבן חמאד, טיול בנחל, נסיעה לנחל ארנון (המוג'יב) וטיול בנחל, נסיעה לפטרה ולינה במלון בסיס.    יום ד'- טיול בפטרה וחזרה לגבול (במידה ויהיה זמן נעשה סיבוב בשוק) וחזרה ארצה.

להרשמה ולפרטים אפשר ליצור קשר במייל lutratravels@gmail.com או להתקשר ל:

צוות לוטרה
איתי: 054-7924242

 

טיול לירדן :

"לאחר כינון השלום עם ירדן, התחלנו לממשאת חלומינו. ירדנו בנחל זרד ובארנון, המומים מאבן החול הצבעונית, משפע המים הזורמים ומהגנים התלויים שבקירות הקניונים", 1998, 4 שנים
טיול לירדן, נחל זרד אחרי הסכם השלום עם ירדן. חובבי טיולים רבים לטשו עיניים וחלמו זמן רב על הרי אדום, מואב, גלעד והבשן. חלקם אפילו העזו וחצו את הגבול מפני שלא יכלו לעמוד בכמיהה, רבים מהם חזרו עם סיפורים מופלאים, רבים אחרים לא חזרו. אבל היום, לאחר הסכם השלום, אין צורך עוד לחלום, הטבע בשיא תפארתו והדרתו נמצא ממש מעבר לפינה, ואפשר להגיע אליו בלי כל סיכון או חשש. מאז הסכם השלום אלפים רבים של מטיילים כבר חצו את הגבול לירדן. טיול לירדן – היעדים המומלצים הם הנחלים שיורדים מההרים לכיוון הערבה, ים המלח ובקעת הירדן. כולם מתאפיינים בזרימת מים לאורך כל השנה, מפלי מים ובריכות, קניונים עוצרי נשימה, גנים תלויים, ובהרבה מהם גם מעיינות חמים לצד המים הקרירים הזורמים בנחל. בין הנחלים המוכרים: נחל זרד (ואדי חיסא), נחל ארנון (מוז'יב), אבן חמאד, ע'רוער, ואדי קראק, ואדי פייד ועוד. בחלק מהנחלים אפשר לעבור בלי ציוד מיוחד אם אתה מכיר את השבילים, ובאחרים יש צורך בציוד סנפלינג. חוץ מהנחלים אפשר לבקר גם בסלע האדום המפורסם, פטרה, בירת הנבטים. חוויה שונה ומרתקת, באחד מהאיזורים היפים ביותר בכל התבל, וכל זה במרחק נגיעה מהארץ.