אודות לוטרה

לוטרה היא חברה העוסקת במגוון תחומים הקשורים בטיולים בארץ ובירדן ובאירועים ואטרקציות בטבע. אנו שמים על דגלינו את סמל היחס האישי, הירידה לפרטים הכי קטנים וקירוב הלבבות של לקחותינו לטבע ולמורשת.

החברה קמה על מנת להגשים את הרצון העז שלנו לעסוק במה שאנחנו אוהבים- טבע, אתגר ואנשים. ננסה יחד אתכם ליצור את החוויה המתאימה לכם ביותר, בעזרת הניסיון והאהבה שלנו לדבר.

קצת עלינו: אנחנו שלושה שותפים, חברים מהצבא וכמו שכבר כתבנו מגשימים את החלום שלנו.

שניים מאיתנו בוגרי יחידת 669 בעלי ניסיון רב בתחום החבלים (בעלי תעודות מדריך מוסמך).

והאחרון מורה דרך, קצין בוגר יחידת שלדג.

יש לנו ניסיון רב בכל מה שקשור בלוגיסטיקה וניהול פרוייקטים, בהעברת שבועות ניווטים, אתגר, טיולים נודדים ועוד, גם מהשירות הצבאי בתור מפקדים ביחידות מיוחדות וגם בעבודה משותפת עם גופים חינוכיים.

תחומי העיסוק שלנו

אירועים  הקמת אירועים כולל הסעדה והפקה של האירוע (ציוד שלנו)

טיולים אתגריים טיולים לא שגרתיים במסלולים מאתגרים, סנפליג, טיפוס, טיולי אופניים ועוד בשלל מקומות.

סנפלינג עשרות נקודות גלישה בכל רחבי הארץ וממלכת ירדן

טיולים סיורים באתרים, טיולי טבע, טיולים משולבים וכיוצא בזה.

אופניים טיולי אופניים עם מדריך ורכב חפ"ק.

טיולים לירדן לוטרה מוציאה מדי שנה מאות מטיילים לירדן לעשרות אתרים ומסלולים.

אוכל ולוגיסטיקה המטרה שלנו לתכנן את הטיול שלכם מקצה לקצה, ללא הכנות של המטייל, לכן אנחנו נתאים את האוכל לפי דרישתכם עם טיפים שלנו.

אוכלוסייה החברה עובדת עם כל סוגי האוכלוסיות ותתאים את החוויה לכל אחד על פי בקשתו, מטיולי משפחות ועד למיטיבי לכת, מסיור באתר היסטורי ועד נודד עם גמלים לסחיבת הציוד. אפשרות הדרכה במספר שפות.

דברים שחשובים לנו

מורשת כל מקום שנעבור בו נרצה לדעת את אשר התרחש בו, מהחרמון ועד אילת. ננסה לעבור בכל מקום ולהקשיב לסיפורו, דרך העיניים, האוזניים וכמובן- הרגליים.

אותנטיות אנחנו מאמינים שכמה שיותר טבעי, בשטח וללא הפרעות כך נשיג חוויה טובה יותר. לכן אנחנו אוהבים לשלב בטיולינו את החוויה האותנטית. טיול על חמור, מפגש עם פלאחים מקומיים (فلاح – עובדי האדמה), ישיבה בשיג (מקום האירוח של הבדואי- כמו סלון) ולשמוע קצת את קול המדורה וממנהגיו של הבדואי עם כוס תה ממותקת ועוד.

אתגר- המטרה שלנו היא לגרום לכם ליהנות… הפעילות האתגרית שלנו היא מאוד מהנה לכשעצמה- אומגה, סנפלינג, טיפוס ואופניים. את אלו, במידה ותרצו, נשמח לשלב עם טיול בטבע ומורשת.

לוטרה תנסה יחד אתכם, לעשות את המקסימום כדי ליצור חוויה משותפת ומהנה. אנחנו נשמח לגלות יחד אתכם את היופי החבוי והגלוי של ארצנו ולקבל מניסיון החיים העשיר שלה.